Młodsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Stare Miasto

WYMAGANIA:

mile widziane doświadczenie w SSC
minimum pół roku doświadczenia w dziale księgowości
znajomość obsługi programu MS Office
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość,finanse)
mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
znajomość j. niemieckiego na poziomie min B2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

realizacja procesów księgowych w jednym z obszarów: zobowiązania (AP), należności (AR)
kontakt z klientami niemieckojęzycznymi z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz,praca w systemie SAP

OFERUJEMY:

umowę o pracę
szansę na realny rozwój w środowisku SSC
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
indywidualny plan szkoleń
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,kursy językowe,dofinansowanie biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc, dofinansowanie żłobka i przedszkola),
możliwość wykonywania części pracy zdalnie,
pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze,
koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Dodano dnia: 03-01-2019

Recruiters

Zobacz wszystkie oferty Recruiters

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy