Starsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która posiada w Centrum Poznania swoje SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starsza/y Księgowy/a z językiem niemieckim
Lokalizacja: Poznań, Grunwald

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za realizację zadań w ramach danego obszaru księgowości (księga główna,środki trwałe lub raportowanie)
Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
Udział w projektach usprawniania procesów księgowych
Coaching młodszych księgowych
Współpraca i wspieranie członków zespołu w codziennej działalności.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia i pokrewne)
Przynajmniej 2-3 letniego doświadczenia w przynajmniej jednym obszarze księgowym (zobowiązania, należności, środki trwałe, księga główna) lub pełnej księgowości
Dobrej znajomości języka niemieckiego
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętności analitycznego myślenia
Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Umowę o pracę
Szansę na dalszy realny rozwój w środowisku SSC
Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,
Wynagrodzenie na poziomie 7000-8000 brutto
Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
Indywidualny plan szkoleń
Pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,kursy językowe,dofinansowanie biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc, dofinansowanie żłobka i przedszkola)
Możliwość wykonywania części pracy zdalnie
Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze,
Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Dodano dnia: 03-01-2019

Recruiters

Zobacz wszystkie oferty Recruiters

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy