Młodszy specjalista ds. kontrolingu

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

LOKALIZACJA BIURA: Kraków

FORMA ZATRUDNIENIA: UOP

WYMIAR CZASU PRACY: 40h/tydz

JĘZYKI: polski, angielski na poziomie komunikatywnym

Podstawowe obowiązki:
• Weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów
• Sprawdzenie faktur pod względem rachunkowym
• Sprawdzenie dostarczonych faktur z budżetem
• Kontrola zamówień dostarczonych do działu finansów
• Rozliczanie delegacji pracowników Spółki
• Wystawianie faktur sprzedażowych
• Przygotowanie przelewów oraz obsługa systemu bankowego
• Kontrola rozrachunków
• Rozliczanie i przygotowanie dokumentów kompensat i wzajemnych rozliczeń
• Kontrola i weryfikacja sald kont kart kredytowych i debetowych
• Rozliczanie rozrachunków na kartach
• Przygotowanie dokumentów przewalutowań, rozliczeń i przeksięgowań na kontach rozrachunkowych
• Weryfikacja poprawności sald rozrachunkowych
• Ujmowanie w module księgowych w/w operacji
• Bieżąca analiza należnośc
• Przygotowanie bieżącego raportu dot. Cash flow na potrzeby Zarządu
• Obsługa systemu finansowo-księgowego Enova
• Współpraca ze wszystkimi działami firmy w ramach wykonywanych zadań
• Obsługa w w/w zakresie spółki matki oraz spółek zależnych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• podstawowa znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, VAT i PDOP
• dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• sumienność, rzetelność, dokładność
• samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:
• Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka
• Premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników
• Codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Zainteresowała Cię ta oferta? Wypełnij formularz klikając w przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się telefonicznie!
formularz aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=06d5684e5f0042c5bd701afc2cc87f46

Dodano dnia: 13-12-2018

Ailleron SA

Zobacz wszystkie oferty Ailleron SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy