Praktykant/ka

Lokalizacja: cała Polska

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspieramy profesjonalistów w podejmowaniu kolejnych kroków w ich karierze. Piszemy dla nich CV i listy motywacyjne. Przygotowujemy ich do rozmów kwalifikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Polsce i od tego czasu bardzo się rozwinęliśmy – pracują z nami konsultanci z całej Europy. Z tego względu poszukujemy:

Oferujemy:

  • 3 m-ce płatnych praktyk z możliwością przedłużenia współpracy,
  • elastyczny czas pracy (ok. 20 h tygodniowo) – Ty ustalasz grafik,
  • pracę z dowolnego miejsca na ziemi,
  • pracę z międzynarodowym zespołem,
  • szansę rozwoju nowych umiejętności (m.in. formatowanie dokumentów, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wiedza o rynku) i liczne szkolenia,
  • laptop służbowy na czas współpracy.

Twoje obowiązki:

  • tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych i komunikacji zewnętrznej,
  • przeprowadzanie researchu dla naszych wewnętrznych potrzeb i potrzeb klientów,
  • uczestniczenie w projektach wewnętrznych (e-book, strona internetowa, materiały, prowadzenie bloga itp.),
  • przygotowywanie różnorodnych dokumentów i raportów – wszystkiego Cię nauczymy!
  • wspieranie naszych działów marketingu, HR i finansów – zależnie od Twoich preferencji.

Kogo szukamy:

  • studentów na 1., 2. lub 3. roku studiów licencjackich (zarówno tryb, jak i kierunek studiów jest obojętny),
  • osób znających biegle język angielski,
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem,
  • nie wymagamy żadnego doświadczenia!

Prześlij nam swoje CV w języku angielskim, klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Tylko kandydaci wybrani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną skontaktowani.

Klauzula informacyjna: https://bit.ly/2Qc4uCf

Dodano dnia: 18-11-2018

Career Angels

Zobacz wszystkie oferty Career Angels