AP Accountant - German speaker

Lokalizacja: Poznań

W centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich oraz innych operacji biznesowych. Dbamy o rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Dołączając do naszego zespołu finansowego otrzymasz możliwość rozwijania się w księgowości w prawdziwie międzynarodowym środowisku, wspierając niemieckojęzyczne biura McKinsey & Company.

Zadania:

  • Przygotowanie i przetwarzanie transakcji płatności dla biur McKinsey.
  • Przetwarzanie danych, podstawowe wsparcie analityczne oraz pomoc przy intepretacji danych finansowych.
  • Dekretowaniem oraz wykonywaniem płatności faktur, komunikacja z dostawcami oraz utrzymywanie baz danych.
  • Wsparcie w przeprowadzaniu audytów.

Wymagania:

  • Ukończone studia w obszarze finansów, księgowości lub pokrewnych.
  • Zainteresowanie tematyką księgowości i podatków.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość programów Excel oraz Word.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Kartę lunchową.
  • Kartę Multisport.
  • Dostęp do szkoleń oraz narzędzi rozwojowych.
  • Świetną lokalizację biura.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne.
  • Pakiet socialny i dostęp do kafeterii benefotowej.
  • Naukę dodatkowych języków obcych.
  • Miedzynarodowe środowisko pracy.
  • Eventy integracyjne, okolicznościowe karty podarunkowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 16-11-2018

McKinsey&Company

Zobacz wszystkie oferty McKinsey&Company