Referent ds. Rozliczeń

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Grupa Kapitałowa Bać-Pol S.A.jest aktualnie jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce, posiadającym dominującą pozycję w południowo – wschodniej części kraju oraz znaczącą pozycję w obszarach Polski centralnej i zachodniej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/-ek do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres zadań:
• Wsparcie Menadżera Kategorii w zakresie operacyjnym,
• Rozliczanie umów handlowych z kontrahentami firmy,
• Wykonywanie zadań administracyjnych,
• Współpracę z innymi działami.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - kontakt z kontrahentami/klientami,
• Umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku MS Office (w szczególności MS Excel - warunek konieczny, PowerPoint),
• Znajomość systemu HiperMarket będzie dodatkowym atutem,
• Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
• Umiejętność pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów, zarządzania czasem oraz dokumentacją,
• Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność,
• Wykształcenie min. średnie lub wyższe.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@bacpol.com.pl z następującą klauzulą: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str.1)
(tj. RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Bać- Pol S. A. w Rzeszowie, ul. Trembeckiego 5, 35-234 Rzeszów.

Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bać- Pol S.A. z siedzibą
w Rzeszowie, ul. Trembeckiego 5 , 35-234 Rzeszów, nr tel. (+48 17) 779 13 80, adres email: biuro@bacpol.com.pl
2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych, adres email: iodo@bacpol.com.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) ww. Rozporządzenia w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
4. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania
i prawo do przenoszenia danych.
6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak ich podania uniemożliwia udział w rekrutacji.

Dodano dnia: 14-11-2018

Grupa Kapitałowa Bać-Pol S.A.

Zobacz wszystkie oferty Grupa Kapitałowa Bać-Pol S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy