Analityk finansowy

Lokalizacja: Wieluń

Ogłoszenie Bezpośrednie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi księgowo- finansowe na rzecz podmiotów tworzących Holding, w skład którego wchodzi firma produkcyjna oraz dystrybutor artykułów elektrotechnicznych.

Zakres Obowiązków
• Analiza danych dotyczących sprzedaży oraz przychodów, umów i kontaktów.
• Badanie zyskowności produktów i aktualnych wyników w przekroju segmentowym, produktowym i klienckim.
• Tworzenie raportów będących podstawą do podejmowania decyzji sprzedażowych.
• Przygotowanie miesięcznych/rocznych raportów dla zarządu.
• Przedstawianie rekomendacji dla Zarządu na bazie analiz.
• Tworzenie budżetu i prognoz dla całej Grupy.
• Comiesięczna kontrola odchyleń wyników do budżetu, analiza przyczyn, rekomendowanie działań korygujących.
• Wskazywanie trendów i ryzyka biznesowego na podstawie analizy danych.
• Ścisła współpraca z działem księgowości.

Wymagania
• Wykształcenie wyższe: Finanse, Ekonomia, Bankowość, Rachunkowość.
• Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu lub pokrewnym.
• Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, budżetowaniu.
• Dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Biegła znajomość pakietu MS Office.
• Umiejętności planowania i rozwiązywania problemów.
• Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego.
• Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń.
• Partnerską atmosferę pracy.
• Pracę w komfortowych warunkach, pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne.

Link aplikacyjny: https://www.gdprofesja.pl/oferta,kierownik_d__kontrolingu_i_analiz,1270#apply-form

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Dodano dnia: 14-11-2018

GD Profesja

Zobacz wszystkie oferty GD Profesja

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy