Tłumacz języka japońskiego & Administration Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Umiejętności:

- język japoński dobry
- JĘZYK JAPOŃSKI
- Japonistyka
- Japoński
- język japoński (biegle)
- kultura japońska

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego & Administration Specialist. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Obowiązki

  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński

  • Wspomaganie organizacji pracy Dyrektora

  • Zarządzanie przepływem informacji

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami, klientami i partnerami firmy

  • Obsługa kalendarza spotkań Dyrektora

  • Sporządzanie notatek ze spotkań

  • Koordynowanie projektów

  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego

  • Wykształcenia wyższego

  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę

  • Możliwość używania języka obcego - Japoński

  • Indywidualne podejście do pracownika

  • Przyjazne warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej, prześlij swoje CV w języku angielskim w wersji Word na adres: info@recruit.com.pl

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Dodano dnia: 13-11-2018