Specjalista ds. Obiegu Dokumentów

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Branża:

- Administracja biurowa
- Księgowość/Audyt/Podatki

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce. Portfolio mediów RASP obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet, Fakt, Sympatia. Międzynarodowe marki, a wśród nich: Business Insider, Newsweek, Forbes, ofeminin czy Noizz. W ofercie Ringier Axel Springer Polska znajduje się także segment e-commerce: Skąpiec i Opineo oraz szerokie portfolio popularnych aplikacji mobilnych min.: Onet, FAKT24, Noizz, Business Insider Polska oraz Jakdojade. Dzięki silnym kompetencjom w zakresie publikacji, sprzedaży reklam oraz IT, Ringier Axel Springer Polska oferuje użytkownikom, klientom i partnerom szerokie spektrum zintegrowanych usług i nowoczesnych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja faktur w elektronicznym systemie obiegu faktur

  • Sporządzanie i weryfikacja raportów

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Wsparcie procesu rozliczania faktur

  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Operatywność, odpowiedzialność, komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodano dnia: 20-09-2018