Sales Support / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Arval Service Lease Polska

W związku z rozwojem działu handlowego
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SALES SUPPORT/SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wsparcie działu Account Management w wykonywaniu prac administracyjnych.
  • Przygotowywanie i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów.
  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
  • Współpraca z działem zakupów w obszarze przygotowywania zamówień.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość MS Office (w szczególności Excel).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Zarządzanie priorytetami i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Komunikatywność i asertywność.
  • Zdolności analityczne.
  • Otwartość na zmiany i dynamikę pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie leasingowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet socjalny oraz premię po okresie próbnym.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w strukturach organizacji.
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie listu motywacyjnego i CV do 30.09.2018 klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie [ imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, doświadczenia i wykształcenia ] przez Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. zgodnie z [ art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a ] ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów bieżącej i przyszłej rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.”

Dodano dnia: 14-09-2018