KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - BRANŻA POLIGRAFICZNA

Lokalizacja: Anywhere)

Miejsce pracy: śląskie, Polska
Nr ref.: PP

Branża:

- Doradztwo / Konsulting
- Obsługa klienta
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

GREG PRINT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynacja działań podległego zespołu.

  • Dbanie o pozytywne relacje między pracownikami.

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych. (wyznaczanie i realizacja planów)

  • Dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi.

  • Monitorowanie rynku poligraficznego.

  •  Realizacja działań marketingowych i promocyjnych.

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych.

  • Aktywne uczestnictwo w projektach handlowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników min. 2 lata.

  • Biegła znajomość branży poligraficznej min. 2 lata oraz dobra orientacja w sytuacji na rynku poligraficznym.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

  • Doskonała organizacja pracy, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania rezultatów, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Umiejętność sporządzania ofert handlowych.

  • Minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne.

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. ,,B'

  • Nastawienie na sukces

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa + prowizja.

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer +telefon; samochód  do dyspozycji.

  • Bezpłatny system szkoleń podczas współpracy.

  • Wsparcie IT, techniczne oraz handlowe podczas współpracy.

  • Współpracę ze stabilną firmą.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Na życzenie kandydata pełną dyskrecję podczas całego procesu rekrutacji.

  • Praca w stałych godzinach od  8-16

  • Bezpłatny parking strzeżony pod biurem.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wersji elektronicznej bądź pocztą na adres: GREG PRINT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Poezji 19, 44-113 Gliwice.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO - http://gregprint.com/Resources/HR/RODO/CV_RODO_do_20181231.pdf

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE". Administratorem Danych Osobowych jest GREG PRINT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Gliwicach 44- 113, ul. Poezji 19. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Dodano dnia: 14-09-2018