Operator wózka widłowego wysokiego składowania - Ruda Śląska

Lokalizacja: Ruda Śląska

Operator wózka widłowego wysokiego składowania - Ruda Śląska Miejsce pracy: Ruda Śląska (śląskie, Polska) Nr ref.: BYT/JJ/09.2018 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Jesteś doświadczonym operatorem wózka widłowego? Szukamy właśnie Ciebie! Pracuj na wózku widłowym wysokiego składowania w Rudzie Śląskiej.

zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • rozmieszczanie towaru zgodnie z ustalonym porządkiem - wg symboli, asortymentu itp. oraz według wskazań przełożonego
  • składowanie towaru w magazynie
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem

oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym bocznym wysokiego składowania minimum 6 miesięcy
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • terminowego wykonywania obowiązków
  • punktualności i dyspozycyjności
  • dobrej organizacji

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
  • pracę w systemie III zmianowym
  • atrakcyjną stawkę plus premię
  • możliwość skorzystania z oferty benefitowej dofinansowanej przez pracodawcę (karta sportowa lub/i opieka medyczna

Wyślij CV lub zadzwoń:

Randstad Sp. z o.o.

ul.Strzelców Bytomskich 1

41-902 Bytom

506 463 240

Agencja zatrudnienia nr47

Dodano dnia: 14-09-2018