Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Kraków

Mechanik utrzymania ruchu Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska) Nr ref.: mechanik Branża: - Inżynieria - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów podzespołów maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie obróbki metali (w tym spawanie)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy związanej z diagnostyką i mechaniką maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Doświadczenia w zakresie spawania (np. MIG/MAG, spawanie gazowe)
  • Wykształcenia zawodowego/średniego - preferowane profile techniczne

Dużym atutem będzie:

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi / napraw urządzeń hydrauliki siłowej
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego

BRUK-BET Sp. Z o.o.

                Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski, opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy  nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

33 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał
Ponad 1200 Pracowników
12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne
Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę
Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

Pracują z nowoczesnymi technologiami - Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.
Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.
Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.
Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami - dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.
Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Dodano dnia: 14-09-2018