Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja: Nieciecza k. Żabna

Miejsce pracy: Nieciecza k. Żabna (małopolskie, Polska)
Nr ref.: Spec/ds/KS

Branża:

- Administracja biurowa
- Finanse / Ekonomia

Forma zatrudnienia: pełen etat

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym

  • Prowadzenie rejestrów i kalkulacji dla potrzeb sporządzania deklaracji podatkowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie

  • Przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS)

  • Udział w procedurach zamknięcia miesiąca, roku

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość),

  • Co najmniej 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości

  • Dobra znajomość programu CDN XL oraz pakietu MS Office

  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację, wyznaczonych zadań, zdolności analityczne

  • Umiejętność współpracy z zespołem

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Motywujący system premiowy

BRUK-BET Sp. Z o.o.

                Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy  nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

  • 34 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał

  • Ponad 1200 Pracowników

  • 13 Zakładów i 34 nowoczesne linie produkcyjne

  • Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę

  • Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

  • Pracują z nowoczesnymi technologiami - Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.

  • Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.

  • Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.

  • Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami - dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.

  • Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Dodano dnia: 14-09-2018