Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Zakroczym

Miejsce pracy: Zakroczym (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PMA/037/ROK

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie realne do uzyskania

  • Nadgodziny płatne podwójnie

  • Możliwość długoterminowej współpracy lub zatrudnienia sezonowego

  • Darmowy dojazd z kierunków Bulkowa oraz Mała Wieś

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Punktualność

Nie wymagamy doświadczenia!

Zadania:

  • Praca ze skanerem

  • Rozmieszczanie towaru na półkach magazynowych

  • Kontrola jakości towaru

Chcesz dołączyć do zespołu w firmie, o której śmiało można powiedzieć, że jest liderem na rynku części samochodowych? Nie wahaj się, aplikuj!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodano dnia: 13-09-2018