Pracownik Informacji

Lokalizacja: Bydgoszcz

Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska)
Nr ref.: PZ_PI_18

Branża:

Forma zatrudnienia: część etetu̇

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udzielanie informacji klientom galerii handlowej

  • obsługa centrali telefonicznej

  • wypożyczanie wózków klientom

  • sprzedaż bonów podarunkowych i sporządzanie raportów

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

  • dobrej organizacji pracy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • wysokiej kultury osobistej

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w miłej atmosferze

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i pakietu Multisport

Dodano dnia: 13-09-2018