MECHANIK

Lokalizacja: Łódź

MECHANIK Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Obowiązki:

  • Zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn,
  • Konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Identyfikowanie i usuwanie usterek,
  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • Dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę)
  • Praca w systemie dwuzmianowym,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.

Dodano dnia: 13-09-2018