Pracownik działu kontroli jakości

Lokalizacja: Koziegłowy

Miejsce pracy: Koziegłowy (śląskie, Polska)

Branża:

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Firma SoNa powstała w 1990 roku. Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo ryb.

SoNa jest liczącym się na polskim rynku dostawcą ryb wędzonych o wyśmienitym smaku o czym świadczą wielokrotnie nagradzane produkty wędzone. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • ocena surowca

  • wypełnianie dokumentacji systemowej - haccp, ifs, brc

  • nadzór nad procesem produkcyjnym

  • współpraca z  pozostałymi  produkcyjnymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie gastronomiczne bądź wyższe :zarządzanie i inżynieria produkcji-zarządzanie jakością technologia żywności, biotechnologia

  • Doświadczenie w branży spożywczej w dziale jakości  - mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr  Tel:  0-34 366-15-63,

Dodano dnia: 13-09-2018