BRYGADZISTA w DZIALE PRODUKCYJNYM

Lokalizacja: Łódź

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Obowiązki:

  • Organizacja pracy zespołu,

  • Nadzór nad działem produkcji oraz konfekcjonowania i dystrybucji produktów,

  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,

  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,

  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,

  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.

Dodano dnia: 13-09-2018