Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Chorzów

Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Chorzów (śląskie, Polska) Branża: - Call Center - Obsługa klienta - Sprzedaż - Przychodzące - Wychodzące - Inżynieria / Technika / Produkcja - Usługi profesjonalne - Inżynieria / Technika / Produkcja - Sieci handlowe - Artykuły przemysłowe / AGD / RTV - Usługi profesjonalne - Wyposażenie domu i biura Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Witamy! Cieszymy się, że tutaj trafiłeś/aś. Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem. Łączymy 27-letnie doświadczenie i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Tutaj zawsze coś się dzieje! Sprzedajemy, szkolimy i uczymy (Centrum Kulinarne), projektujemy (Archigastro), serwisujemy (Centrum Serwisowe) oraz produkujemy (Dział Produkcji - Badań i Rozwoju).

Dzięki spójnej polityce personalnej, zaangażowaniu całego zespołu pracowników i działaniom CSR, zostaliśmy TOP PRACODAWCĄ województwa śląskiego w 2017 r.!

Ciągły ruch i aktywność powoduje, że jesteśmy idealnym miejscem dla ludzi dynamicznych, energicznych i komunikatywnych. Szukamy ludzi z pasją, znających się na grafice i marketingu, sprzedaży, zakupach, gastronomii, technologii żywności, produkcji, a także tych którzy stawiają na ciągły rozwój i chcą się z nami rozwijać (a także przebranżowić).

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie handlowej firmy (głównie akcja wychodząca);
  • kompleksowa obsługa klienta - w tym doradztwo w zakresie oferowanego towaru, sprawdzanie dostępności, wsparcie handlowców terenowych;
  • pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie relacji handlowych (drogą telefoniczną lub/i mailową);
  • sporządzanie ofert handlowych dla klientów oraz innych niezbędnych dokumentów (tj. umowy,raporty);
  • nadzorowanie procesu rejestracji zamówień i ich pełnej realizacji, w tym doradztwo w zakresie oferowanego towaru, sprawdzanie dostępności towaru, monitoring realizacji dostawy;
  • handlowa aktywność posprzedażowa;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe);
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży telefonicznej i/lub doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży w branży przetwórstwa mięsnego lub gastronomicznej będzie dodatkowym atutem;
  • wymagany staż pracy min. 1 rok;
  • dobra znajomość MS Office (w zakresie wykonywanych obowiązków);
  • poza tym pracownik powinien cechować się m.in.: zdolnościami negocjacyjnymi, samodzielnością, otwartością, pewnością siebie;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę u TOP PRACODAWCY 2017;
  • pracę na pełny etat, w naszej siedzibie w Chorzowie od poniedziałku do piątku, w godz.: 8-16;
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + system premiowy);
  • szkolenia `miękkie` i produktowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • zniżkę w markecie firmowym;

Aplikacje (CV / Życiorys) prosimy wysłać za pomocą formularza aplikacyjnego zamieszczonego na niniejszej stronie lub za pośrednictwem zakładki KARIERA firmy Weindich.

Dodano dnia: 13-09-2018