Specjalista ds. E-commerce

Lokalizacja: Chorzów

Miejsce pracy: Chorzów (śląskie, Polska)

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- Obsługa klienta
- Sprzedaż
- E-marketing / SEM / SEO
- Sprzedaż / e-Commerce
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- IT / Telekomunikacja
- Usługi profesjonalne
- Inżynieria / Technika / Produkcja
- Marketing / Reklama / Media
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Witamy! Cieszymy się, że tutaj trafiłeś/aś. Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem. Łączymy 27-letnie doświadczenie i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Tutaj zawsze coś się dzieje! Sprzedajemy, szkolimy i uczymy (Centrum Kulinarne), projektujemy (Archigastro), serwisujemy (Centrum Serwisowe) oraz produkujemy (Dział Produkcji - Badań i Rozwoju).

Dzięki spójnej polityce personalnej, zaangażowaniu całego zespołu pracowników i działaniom CSR, zostaliśmy TOP PRACODAWCĄ województwa śląskiego w 2017 r.!

Ciągły ruch i aktywność powoduje, że jesteśmy idealnym miejscem dla ludzi dynamicznych, energicznych i komunikatywnych. Szukamy ludzi z pasją, znających się na grafice i marketingu, sprzedaży, zakupach, gastronomii, technologii żywności, produkcji, a także tych którzy stawiają na ciągły rozwój i chcą się z nami rozwijać (a także przebranżowić).

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Bieżące zarządzanie i rozwijanie sklepu internetowego;

  • Realizacja zamówień, wymian, zwrotów oraz reklamacji;

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej;

  • Telefoniczna i mailowa obsługa zapytań klientów e-sklepu;

  • Wprowadzanie nowych i/lub udoskonalanie wprowadzonych funkcjonalności w sklepie internetowym;

  • Kreowanie strategii sprzedaży oraz strategii marketingowej sklepu internetowego w oparciu o analizę sprzedaży i obserwacje rynkowe;

  • Promocja sklepu w Internecie przy wykorzystaniu aktualnych technologii;

  • Działania w obszarze SEO lub zlecanie działania firmom zewnętrznym;

CZEGO WYMAGAMY?

  • Doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego;

  • Znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego;

  • Doświadczenia w projektach dotyczących rozwoju sklepu internetowego;

  • Zainteresowania tematyką e-commerce;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;

  • Kreatywności, działania nastawionego na wynik, własnej inicjatywy w pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę u TOP PRACODAWCY 2017;

  • Pracę na pełny etat, w naszej siedzibie w Chorzowie od poniedziałku do piątku, w godz.: 8-16;

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + system premiowy);

  • Szkolenia `miękkie` i produktowe;

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego;

  • Zniżkę w markecie firmowym;

Aplikacje (CV / Życiorys) prosimy wysłać za pomocą formularza aplikacyjnego zamieszczonego na niniejszej stronie lub za pośrednictwem zakładki KARIERA firmy Weindich.

Dodano dnia: 13-09-2018