Automatyk

Lokalizacja: Koziegłowy

Szczegóły oferty:

Automatyk
Miejsce pracy: Koziegłowy (śląskie, Polska)

Branża:

- Inżynieria
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Firma SoNa powstała w 1990 roku. Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo ryb.

SoNa jest liczącym się na polskim rynku dostawcą ryb wędzonych o wyśmienitym smaku o czym świadczą wielokrotnie nagradzane produkty wędzone.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych

  • diagnozowanie urządzeń oraz wykonywanie napraw, usuwanie awarii

  • odpowiedzialność za stan techniczny  maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych oraz nadzór nad ich prawidłową eksploatacją.

  • przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem i zakresem prac

  • udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn i urządzeń oraz nadzór nad uruchamianiem nowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie związane z elektromechaniką/automatyką

  • znajomość układów automatyki i sterowników PLC

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty)

  • znajomość rysunku technicznego (odczytywanie oraz tworzenie)

  • uprawnienia SEP do 1kV (powyżej mile widziane)

  • mile widziane doświadczenie z zakresu elektryki i mechaniki w serwisie maszyn i urządzeń

  • samodzielność, elastyczność, staranność, rzetelność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnej inicjatywy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  •  długotrwałe zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

Dodano dnia: 13-09-2018