Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Lokalizacja: Poznań

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: s09-018

Branża:

- Obsługa klienta
- Sprzedaż
- Marketing / Reklama / Media
- Wyposażenie domu i biura

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się sprzedażą internetową w systemie dropshipping, B2B, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi partnerami biznesowymi,

  • Współpraca z partnerami z segmentu sprzedaży tradycyjnej i internetowej,

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych,

  • Analiza potrzeb Klientów,

  • Analiza rynku, oraz działań marketingowych,

  • Identyfikacja trendów rynkowych,

  • Przygotowanie ofert handlowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych,

  • Budowanie wizerunku firmy,

  • Współpraca z innymi działami,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętności handlowe,

  • Zdolności  analityczne i umiejętności negocjacyjne,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Jasny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • Pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy

  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu,

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Pracę w zgranym, młodym zespole,

  • Praca od poniedziałku do piątku

Prosimy o przesyłanie dokumentów, przy użyciu przycisku 'APLIKUJ'

Dodano dnia: 13-09-2018