Specjalista ds. zakupu surowca (złom)

Lokalizacja: Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie, Polska)
Nr ref.: SZZ/037/JKL

Branża:

- Zakupy
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Zakup złomu stalowego z przedsiębiorstw przemysłowych( m.in. z rozbiórek, od pośredników)

  • Negocjowanie cen oraz warunków współpracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozytywnych relacji z obecnymi na terenie całego województwa

  • Ścisła współpraca przy obsłudze klienta z działem logistyki

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w branży złomu stalowego na stanowisku handlowym

  • Dobra znajomość lokalnego rynku złomu stalowego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Nastawienie na sukces oraz silna motywacja do działania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

  • Ambitne wyzwania zawodowe, realny wpływ na rozwój firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Auto służbowe do prywatnego użytku

  • Narzędzia pracy: auto, telefon, laptop

  • Liczne benefity: ubezpieczenie, opieka medyczna, OK System

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dodano dnia: 12-09-2018