Produkcja -Darmowy Transport - Łódź Widzew

Lokalizacja: Koluszki

Miejsce pracy: Koluszki (łódzkie, Polska)
Nr ref.: BSG/18

Branża:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szukasz dla siebie nowego miejsca pracy? Chcesz zdobyć ciekawą pracę lub poszerzyć Twoje doświadczenie zawodowe o nowe umiejętności? Prace manualne nie sprawiają ci problemu?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

Zadania:

  • Montaż za pomocą wkrętarek podzespołów, pakowanie podzespołów

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

  • Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Uczciwość, sumienność, punktualność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd autobusami pracowniczymi (Ozorków, Zgierz, Żychlin, Dobrzelin, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Koluszki, Brzeziny)

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty

  • Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat

Dodano dnia: 12-09-2018