Pracownik produkcji - Pakowacz/-ka

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PPP/063/AJĘ

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Maz.

Zadania:

  • Prace manualne na produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (gąbki, uszczelki, produkty izolacyjne)

  • Pakowanie gotowego wyrobu w folie bądź do kartonu

  • Pakowanie ręczne bądź przy użyciu maszyny pakującej

  • Przygotowanie asortymentu do wysyłki

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Sprawność manualna

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Możliwość pracy w systemie 2-zmianowym (pon. - pt.) - możliwość wystąpienia 3 zmiany w sezonie

Oferta:

  • PRACA W NATOLINIE k. Grodziska Maz.

  • Umowa o pracę

  • 17 ZŁ BRUTTO/ H

  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto (kwartalna)

  • Stabilna praca (z opcją bezpośredniego zatrudnienia)

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Opieka przydzielonego Konsultanta Manpower

  • Benefity Manpower (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie itp.)

Dodano dnia: 12-09-2018