Architekt Rozwiązań

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1111557

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów - branża telekomunikacyjna - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Architekta Rozwiązań

Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:

  • Projektowanie rozwiązań IT

  • Uzgadnianie rozwiązań z biznesem, dbanie o zgodność ze strategią architektoniczną Klienta

  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie diagramed architektonicznych

  • Udział w projektach i programach transformacyjnych

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Architekta Rozwiązań (projekty IT)

  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych oraz systemowych

  • Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych (mikroserwisy, One API, itp.)

  • Umiejętność współpracy w zespole projektowym

  • Wysoka komunikatywność

  • Angielski B2

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych

  • Elastyczność formy zatrudnienia - umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Dodano dnia: 12-09-2018