Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska) Branża: - Administracja biurowa - Inżynieria - Wsparcie administracyjne - Zarządzanie biurem i administracją Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy działającej na rynku jako lider w zakresie tworzenia wysokowydajnych łożysk, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kontakt między klientem, a inżynierem sprzedaży
  • Podstawowe telefoniczne techniczne wsparcie klienta
  • Ocena, oraz kwalifikacja potrzeb  potencjalnego klienta
  • Raportowanie do przełożonego
  • Wspieranie i kierowanie strategicznymi inicjatywami marketingowymi w celu oceny specyficznego potencjału rynkowego
  • Przetwarzanie danych za pomocą systemów ERP CRM / SAP
  • Pomoc w koordynacji między zakładami produkcyjnymi i klientami

Wymagania:

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane wykształcenie wyższe związane z budową maszyn lub mechaniką
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym
  • Kartę Multisport

Dodatkowo informujemy:

 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR SIGMA Katarzyna Jaworska, z siedzibą
43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji.'
Wiem, że: • administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA Katarzyna Jaworska z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, • celem przetwarzania jest prowadzenie - przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy - bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji, • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym, • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
• mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału
w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału
w rekrutacji.
Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- Kontakt między klientem, a inżynierem sprzedaży

- Podstawowe telefoniczne techniczne wsparcie klienta

- Ocena, oraz kwalifikacja potrzeb  potencjalnego klienta

- Raportowanie do przełożonego

- Wspieranie i kierowanie strategicznymi inicjatywami marketingowymi w celu oceny specyficznego potencjału rynkowego

- Przetwarzanie danych za pomocą systemów ERP CRM / SAP

- Pomoc w koordynacji między zakładami produkcyjnymi i klientami

Wymagania:

- Minimum 3 - letnie doświadczenie w obsłudze klienta

- Mile widziane wykształcenie wyższe związane z budową maszyn lub mechaniką

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

- Podstawowa wiedza techniczna

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Wyjazdy integracyjne

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym

- Kartę Multisport

Dodano dnia: 12-09-2018