Analityk Systemowy

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1111575

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Analityka Systemowego

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Długość projektu: 12 miesięcy + przedłużenie, pierwszy kontrakt na 3 miesiące

Stawka: 70 - 90 pln/h

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych/systemowych do systemu klasy CRM

  • Wsparcie zespołu Developerskiego w roli bliskiej Product Ownera

  • Tworzenie dokumentacji systemowej na poziomie LLD (Low Level Design)

  • Tworzenie schematów do nowych webserwisów (XSD)

  • Wsparcie zespołu Testerskiego u Dostawcy/testów UAT u Klienta

Wymagania:

  • Znajomość branży Telco - usługi/procesy/praktyki

  • Podstawowa znajomość notacji UML i BPMN

  • Znajomość narządzi CASE wspomagających modelowanie, preferowany EA Architect

  • Znajomość architektury webserwisowej (SOUP, REST), standardów XML, JSON, XSLT, XPATH, XSD, WSDL i narzędzi (SoupUI)

  • Znajomość SQLa (bazy Oracle i PostgreSQL)

  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji - GIT, SVN

Nice to have:

  • Podstawy programowania w Java i JavaScript

  • Znajomość architektury mikroserwisowej i dobrych praktyk

  • Znajomość procesu testowego, umiejętności/praktyka w obszarze testów manualnych i integracyjnych

  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowy i dokumentację - HP Quality Center, trello, JIRA, confluence

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Elastyczność formy zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Dodano dnia: 12-09-2018