Change Manager

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1111580

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Długość projektu: współpraca długofalowa (09.2021)

Stawka: 90 - 100zł / h netto B2B

Wymagania:

• Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze utrzymywania aplikacji biznesowych i usług IT

• Wykształcenia wyższego na kierunku informatyka, matematyka lub telekomunikacja

• Wiedza na temat procesów ITIL Zarządzania Poziomem Usług IT, Zarządzania Incydentami, Problemami, Zmianami

• Doświadczenie na stanowisku Incident/Problem lub Change Managera

• Wysokie zdolności komunikacyjne

• Umiejętności menadżerskie

• Gotowość do pracy w godzinach: 18:00-6:00 w weekendy (5 weekendów w roku)

Mile Widziane:

• Znajomość Project Online.

Obowiązki:

• Przygotowywanie zakresów, planów, harmonogramów oraz innych dokumentów związanych z wdrożeniami i zarządzaniem zmianą na wielu systemach i infrastrukturze IT;

• Praca nad synchronizacją planów wdrożeń z uwzględnieniem prac masowych na infrastrukturze IT;

• Minimalizowanie ryzyka wystąpienia przerw w dostawie usług IT;

• Realizację działań związanych z bezpośrednim zarządzaniem harmonogramami zmian w ramach utrzymania systemów IT;

• Wsparcie jednostek odpowiedzialnych za utrzymanie w rozwiązaniu problemów związanych z systemami i platformami IT;

• Zapewnianie zasobów niezbędnych do realizacji zadań w ramach zasobów wewnętrznych lub zasobów korporacyjnych;

• Koordynacja i szczegółowe monitorowanie procesu zarządzania zmianami masowymi;

• Współpracę z przełożonym przy optymalizowaniu procesów wdrożeniowych oraz wypracowywaniu i aktualizowaniu standardów wdrożeń zmian masowych

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,

• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,

• Elastyczność formy zatrudnienia - m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Dodano dnia: 12-09-2018