Ślusarz narzędziowy

Lokalizacja: Bartoszyce

Miejsce pracy: Bartoszyce (warmińsko-mazurskie, Polska)
Nr ref.: met/bart

Branża:

- Inne
- Praca fizyczna
- Produkcja
- Pracownicy budowlani
- Pracownicy magazynowi
- Inne
- Optymalizacja procesu produkcji
- Pracownicy produkcyjni
- Utrzymanie ruchu
- Zarządzanie produkcją
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Miejsce pracy: Bartoszyce.

Obowiązki:

- Budowa  i naprawa narzędzi i oprzyrządowania dla Działu Produkcji.

- Modernizacja narzędzi i urządzeń.

- Obsługa narzędzi pneumatycznych, wiertarek i szlifierek, tokarki, frezarki.

- Obróbka metali.

Wymagania:

- Doświadczenie przy obróbce metali za pomocą tokarki i frezarki.

- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ślusarskimi.

- Znajomość rysunku technicznego.

- Sprawność i dokładność w działaniu.

- Aktualny certyfikat spawalniczy - mile widziane.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym zatrudnienie na czas nieokreślony).

- Ubezpieczenie grupowe.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacje@hr.pl

Dodano dnia: 12-09-2018