Referent ds. administracji

Lokalizacja: Cały kraj

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)

Branża:

- Administracja biurowa
- Human Resources / Zasoby ludzkie

Forma współpracy: staż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Opis stanowiska:

  • Publikowanie oraz redagowanie ogłoszeń o pracę zgodnie ze złożonym zamówieniem,

  • Tworzenie comiesięcznych raportów z opublikowanych ogłoszeń na potrzeby księgowości,

  • Współpraca z działem księgowości w celu rozliczenia faktur,

  • Dbałość o przestrzeganie ustalonych procedur i standardów.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Znajomości pakietu MS Office- mile widziana,

  • Możliwości szybkiego podjęcia pracy,

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym umowę o pracę,

  • Pracę po 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku,

  •  Wdrożenie stanowiskowe,

  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 12-09-2018