Dyrektor Zarządzający - branża spożywcza

Lokalizacja: Anywhere)

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska
Nr ref.: 8-021

Branża:

- Inne
- Produkcja
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: powyżej 4 lat

Dla naszego partnera, międzynarodowej Firmy produkcyjnej z branży spożywczej,  poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii rozwoju firmy w Polsce

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy Spółki

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych

  • Optymalizacja procesów biznesowych, struktury kosztów i zapasów

  • Nadzór nad wszystkimi działami w spółce.

  • Motywowanie i rozwój pracowników

  • Raportowanie do Grupy w Europie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane MBA

  • Długoletnie doświadczenia w pracy na stanowisku zarządczym branży spożywczej

  • Doświadczenie w kierowaniu dużą organizacją o profilu produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem managerów

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia

  • Samodzielne stanowisko zarządcze w strukturze międzynarodowej

  • Narzędzia pracy

Dodano dnia: 12-09-2018