Architekt Rozwiązań IT

Lokalizacja: Toruń

Miejsce pracy: Toruń (kujawsko-pomorskie, Polska)
Nr ref.: 1110866

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:

  • Proponowanie różnych wariantów rozwiązania dopasowanych do wymagań klienta,

  • Wytwarzanie architektury rozwiązania i prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach, łączenie obszaru technicznego z biznesowym w ramach projektu, współpraca z architektem IT w wypracowywaniu pryncypiów i standardów architektonicznych,

  • Współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych,

  • Udział w wycenie zadań, etapów prac i całych projektów.

Wymagania:

  • Znajomości narzędzia Enterprise Architect,

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • Znajomości różnych zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań,

  • Znajomości wzorców architektonicznych,

  • Doświadczenia w pracy w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku,

  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,

  • Benefity: Mulitsport, Medicover.

Dodano dnia: 11-09-2018