Product Manager

Lokalizacja: Poznań

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: PMA/052/MST

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Poznań/cała Polska

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości na terenie całego kraju

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie projektów systemów w oparciu o dokumentację klienta

  • Szkolenie i certyfikowanie monterów systemów Fall Protection

  • Wsparcie techniczne dla handlowców i dystrybutorów

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży systemów Fall Protection

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów Fall Protection

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w trybie home office na terenie całej Polski

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego

Dodano dnia: 11-09-2018