Recepcjonista/ka - praca na zastępstwo

Lokalizacja: Katowice

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: REC/058/KKO

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w centrum Katowic poszukujemy pracownika recepcji na zastępstwo w okresie 4-29.10.2018.

Co chcemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w okresie 04.10 do 29.10.2018 w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Stawkę miesięczną - czekamy na propozycję z Twojej strony

    W zamian od Ciebie oczekujemy:

    • Posiadania doświadczenia związanego z obsługą recepcji/ biura/ obsługą klienta

    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2-C1)

    • Dyspozycyjności pon. - pt. 8:30 - 16:30, w okresie 4-29.10.2018

    • Wysokiej kultury osobistej, punktualności, obowiązkowości

    • Znajomości obsługi urządzeń biurowych

    Codzienne zadania:

    • Bieżąca obsługa recepcji

    • Obsługa gości, korespondencji, połączeń telefonicznych

    • Współpraca z kurierami, dostawcami

    • Obsługa poczty elektronicznej

    • Zarządzanie obiegiem dokumentów

Dodano dnia: 11-09-2018