Payroll Support

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: PSG/049/NKU

Branża:

- Finanse / Ekonomia
- Administracja biurowa

Forma współpracy: pierwsza praca

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

• Wsparcie pracowników działu Payroll w codziennych zadaniach
• Prowadzenie dokumentacji płacowej
• Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych
• Wprowadzanie danych do systemu
• Obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej

Oczekiwania:

• Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B1
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wiedza z zakresu list płac/kadr - mile widziane
• Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Exel)
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w młodym i energicznym zespole
• Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Numer ref. PSG/049/NKU
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Dodano dnia: 11-09-2018