Manager serwisu (branża poligraficzna)

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (Mazowieckie, Polska)
Nr ref.: a0t5800000ZsDVmAAN

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • koordynacja oraz zarządzanie pracą działu serwisu (w tym również organizacja pracy podległego zespołu serwisantów),
  • nadzór nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i podwykonawczej,
  • współpraca z klientami firmy oraz nadzorowanie współpracy w zakresie serwisu i napraw,
  • weryfikacja doboru części zamiennych oraz analizowanie danych odnośnie rezultatów podejmowanych prac serwisowych.

Wymagania:
  • doświadczenie min. 3-letnie w pracy na podobnym stanowisku, w pracy w branży poligraficznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja),
  • motywacja do rozwoju działu serwisu firmy na terenie Polski,
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu poligrafii, mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
  • komunikatywność, zdolności przywódcze, umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:
  • pracę dla zagranicznej firmy z branży poligraficznej,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne do wykonywania codzienne pracy narzędzia,
  • pełen pakiet szkoleń produktowych w oddziale zagranicznym (delegacja do oddziałów firmy),
  • pracę stacjonarną (90% czasu w biurze, 10% czasu w terenie),
  • pakiet benefitów socjalnych (m.in. karta sportowa oraz pakiet medyczny).

Dodano dnia: 11-09-2018