Inżynier sprzedaży (branża pneumatyczna)

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: ISP/037/JKA

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta, producenta komponentów pneumatyki przemysłowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej oraz mechatroniki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Opieka nad klientami firmy z regionu

  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów

Wymagania:

  • Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w obszarze pneumatyki / hydrauliki)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: mechanika i budowa maszyn)

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Silna motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku, oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania dla przemysłu

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Pracę związaną z rozwojem instalacji przemysłowych

  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia produktowe / techniczne)

  • Możliwość awansu w strukturach organizacji

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie grupowe)

Dodano dnia: 11-09-2018