Grafik DTP

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Grafik DTP
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Zadania:

  • przygotowywanie materiałów reklamowych na różne rynki,

  • obsługa bieżących zleceń,

  • dbanie o spójność wizerunkową tworzonych materiałów,

  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość programów Ilustrator, InDesign i Photoshop,

  • Znajomość technik drukarskich,

  • Angielski na poziomie komunikatywnym,

  • Mile widziana znajomość Template"ów Sony, XBOX.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę multisport,

  • Bogaty fundusz socjalny.

Dodano dnia: 11-09-2018