Konsultant SAP moduł PI

Lokalizacja: Warszawa

Konsultant SAP moduł PI Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: 30160 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Dla naszego Klienta, polskiej firmy działającej na rynku RETAIL, o znanej, prestiżowej marce, szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w rozwijaniu modułu PI,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie i znajomość baz danych MS SQL będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w programowaniu Java będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w doświadczonym zespole w ramach dużych projektów,
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji w obszarze SAP,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej i stale rozwijającej się firmie,
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okres wdrożenia w projekcie

Obowiązki:

  • integracja systemów SAP z wewnętrznymi systemami firmy,
  • rozwój i bieżące utrzymanie systemu SAP PI,
  • opracowywanie testów integracyjnych w obszarze PI,
  • wsparcie użytkowników końcowych,
  • projektowanie technologiczne rozwiązań w module.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 11-09-2018