Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeżeli interesujesz się rachunkowością zarządczą i finansową, szukasz rozwoju zawodowego, a także posiadasz motywację do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych aplikuj na stanowisko:
KONTROLERA FINANSOWEGO

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (kierunki: rachunkowość/controlling, ekonomia lub pokrewne)
Dobra znajomość zasad i podstawowych zagadnień z rachunkowości
Bardzo dobra znajomość pakietu Office
Język angielski na poziomie min. B2
Zdolności analityczne, planowania i organizacji
Inicjatywa, skrupulatność i wnikliwość, systematyczność
Dyspozycyjność

Opis stanowiska:

Kontrola kosztów i rozliczanie wyników
Tworzenie prognozy przychodów
Sporządzanie analiz, raportów, prognoz na potrzeby działu i firmy
Współpraca ze wszystkimi działami firmy w ramach wykonywanych zadań

Oferujemy:

Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych (plan szkoleń)
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/kontroler-finansowy-1752/params/query/kontroler/node/22/

Dodano dnia: 24-08-2018

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy