Młodsza księgowa / księgowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe w Warszawie (czyli My) poszukuje chętnych do podjęcia pracy w charakterze młodszej księgowej/ego (czyli Ciebie).

✔️ Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego, pracy w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.
Proponujemy umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach, szansę podwyższenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

✔️ Niektóre obowiązki, jakie na Ciebie czekają:

• uzgadnianie sald należności i zobowiązań,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych,
• udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych (oraz korekt do urzędu skarbowego),
• stała obsługa księgowa klientów na pełnej księgowości i KPiR,
• raporty kasowe (wprowadzenie przelewów do banku), księgi handlowe.

✔️ Od kandydata/kandydatki oczekujemy, przede wszystkim zaangażowania i komunikatywności. A poza tym:

• min. rok pracy na podobnym stanowisku
• znajomości program Symfonia (zaskoczeni?)
• znajomości języka angielskiego w stopniu min. podstawowym
• znajomości ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

✔️ Wszystkich szczegółów dowiesz się w trakcie spotkania rekrutacyjnego w naszym biurze.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: ilona@ksiegi-rachunkowe.com

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

Dodano dnia: 23-07-2018

M&M Księgi Rachunkowe

Zobacz wszystkie oferty M&M Księgi Rachunkowe

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy