Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Gliwice

Analityk Biznesowy Miejsce pracy: Gliwice (śląskie) Branża: - Analiza - Informatyka/Programowanie Umiejętności: - procesy biznesowe - usprawnianie procesów biznesowych - Umiejętności analityczne - Projektowanie procesów biznesowych - Analiza biznesowa

Opis stanowiska:

  • wspieranie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb,
  • definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania,
  • przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego,
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową,
  • budowanie wiedzy domenowej w zespole,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

Czego oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku,
  • znajomości zwinnych metod tworzenia oprogramowania,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, proaktywności oraz samodzielności,
  • gotowości do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

Dodano dnia: 20-07-2018