Księgowy ds. Zobowiązań z j. niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

KSIĘGOWY DS. ZOBOWIĄZAŃ Z J. NIEMIECKIM

OBOWIĄZKI:

  • Praca w Zespole Księgowym ds. Zobowiązań.
  • Wprowadzanie faktur kosztowych (tzw. PO - z zamówieniem lub non PO – bez zamówienia) do systemu SAP.
  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz korespondencji z dostawcami w j. niemieckim.
  • Tworzenie raportów kontrolnych oraz pomoc w ich analizie.
  • Inne ogólne prace administracyjno-biurowe.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub silna motywacja do budowania ścieżki kariery w księgowości.
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych (Excel, Outlook).
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na klienta.
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy.
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe.
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne).
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 14-07-2018