Młodszy Księgowy z j. angielskim

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

MŁODSZY KSIĘGOWY Z J. ANGIELSKIM

OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie jednego z anglojęzycznych zespołów księgowych w Dziale Zobowiązań (Accounts Payable) lub w Dziale Należności (Accounts Receivable).
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów według obowiązujących przepisów.
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie.
  • Praca na systemie SAP i innych systemach pomocniczych.
  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na pracę zespołową.
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych.
  • Chęć do rozwoju w branży księgowo-finansowej.

 OFERUJEMY:

  • Solidne wdrożenie do obejmowanego stanowiska pracy.
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich i twardych.
  • Rozwój językowy poprzez stały kontakt z angielskim.
  • Wiele możliwości rozwoju w branży księgowo-finansowej.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prcę oraz rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny MyBenefit).
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji (tuż przy Centrum Handlowym Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne, przyjazna atmosfera.
  • Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 14-07-2018