Młodszy Administrator ds. Zarządzania Danymi Kluczowymi z j. niemieckim

Lokalizacja: Kraków

MŁODSZY ADMINISTRATOR DS. ZARZĄDZANIA DANYMI KLUCZOWYMI Z J. NIEMIECKIM

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz zespołami księgowymi w zakresie aktualizacji danych w systemie.
  • Tworzenie i zmiana danych podstawowych dostawców oraz klientów.
  • Tworzenie i zmiana danych kont księgi głównej.
  • Wsparcie zespołu Zarządzania Danymi Kluczowymi w innych bieżących obowiązkach.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1/B2).
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych (Excel, Outlook).
  • Chęć do rozwoju w branży księgowo-finansowej.
  • Orientacja na Klienta.

OFERUJEMY:

  • Solidne wdrożenie do obejmowanego stanowiska pracy.
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich i twardych.
  • Rozwój językowy poprzez stały kontakt z niemieckim.
  • Wiele możliwości rozwoju w branży księgowo-finansowej.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny MyBenefit).
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji (tuż przy Centrum Handlowym Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne, przyjazna atmosfera.
  • Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 14-07-2018