Stażysta w Dziale Księgowości

Lokalizacja: łódzkie

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • dekretacja dokumentów księgowych,
  • uzgadnianie wybranych kont księgi główne,
  • rozliczenie wydatków pracowniczych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • absolwent/-ka lub student/-ka ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek finanse i rachunkowość),
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości.

CO ZYSKUJESZ:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • możliwości osobistego rozwoju

Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Dodano dnia: 14-07-2018