Asystent w dziale księgowości

Lokalizacja: Skawina

Valeo Autosystemy w Skawinie

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie raportów sprzedażowych i finansowych (dziennych, miesięcznych);
  • pomoc w wyjaśnianiu problemowych faktur (różnice cenowe, ilościowe);
  • zatwierdzanie zakupów materiałowych;
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dla Kontrolera Finansowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (rachunkowość/ finanse/controlling);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu;
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność;
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w twórczej atmosferze wśród kreatywnych, ambitnych i towarzyskich ludzi;
  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej;
  • dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 14-07-2018