Starszy Specjalista ds. Finansowania Strukturalnego

Lokalizacja: mazowieckie

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Przygotowywanie aplikacji kredytowych i analiz potrzebnych do procesu kredytowego
  • Wsparcie Transaktorów w prowadzonych transakcjach
  • Współudział w strukturyzacji transakcji realizowanych przez Departament Finansowania Strukturalnego
  • Negocjowanie dokumentacji kredytowej
  • Współpraca z personelem merytorycznym po stronie klienta
  • Współpraca z innymi bankami oraz doradcami zewnętrznymi na potrzeby realizowanych transakcji
  • Reprezentowanie banku na konferencjach i w delegacjach zagranicznych
  • Weryfikacja i zatwierdzanie warunków uruchomienia kredytów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, finansów i bankowości
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze finansowania strukturalnego
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej
  • Bardzo dobra znajomość zasad analizy finansowej/interpretacji sprawozdań i modeli finansowych
  • Bardzo dobra znajomość zasad strukturyzacji kredytowych (w tym transakcji konsorcjalnych, project finance, M&A)
  • Dobra znajomość dokumentacji kredytowo-zabezpieczeniowej
  • Dobra znajomość technik negocjacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Gospodarstwa Krajowego (dalej: „BGK”) z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 7, 00-955 Warszawa. W BGK został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się wysyłając wiadomość mailową na adres: iod@bgk.pl.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w BGK. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:

  • uzasadnionego interesu BGK (zatrudnianie pracowników),
  • w oparciu o obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,
  • na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach
  • (w przypadku gdy została wyrażona).

Jednocześnie informujemy, że:

  • udzielenie zgody jest dobrowolne,
  • w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody,
  • dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
  • przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dodano dnia: 14-07-2018